Příborový set ABERDEEN 30 ks, lesklý

Kód: 7146-307
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Příborový set ABERDEEN 30 ks, lesklý - Zwilling J.A. Henckels - 7146-307
8 310 Kč 6 867,77 Kč bez DPH
2-4 dny
Třiceti dílná sada příborů z kolekce ABERDEEN v lesklém provedení od německé značky Zwilling J.A. Henckels. Balení obsahuje 6 polévkovych lžíc, 6 vidliček, 6 příborových nožů, 6 kávových lžiček a 6 dezertních vidliček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada příborů z kolekce ABERDEEN v lesklém provedení od německé značky Zwilling J.A. Henckels. Balení obsahuje 6x polévková lžíce, 6x vidlička, 6x příborový nož, 6x kávová lžička a 6x dezertní vidlička. Dokonale vyvážený a ergonomicky tvarovaný oválný tvar rukojetí a dynamické linie příboru jsou přednosti kolekce Aberdeen.

V roce 1731 Peter Henckels zaregistroval nyní světově proslulou ZWILLING jako ochrannou známku se společností Cutler's Guild of Solingen. O čtyřicet let později se narodil Johann Abraham Henckels a podle jeho jména je společnost známá dodnes. A tak začal mimořádný úspěch s původem v Solingenu a s kapitolami napsanými po celém světě do dnes. Vyrábí bezkonkurenční nože a nůžky, nádobí, příbory, manikúry a různé kuchyňské doplňky. U všeho, co vyrobí, klade důraz na kvalitu zpracování za použití špičkových materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příbory
Barva: lesklá
Materiál nožů: nerezová ocel
Obsah balení: 6x polévková lžíce, 6x vidlička, 6x nůž, 6x kávová lžička, 6x moučníková vidlička
Použití v myčce nádobí: ano
Výrobce: Zwilling J.A. Henckels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: