Mušelín na vaření 50x50 cm

Kód: 0025.415
Neohodnoceno
Značka: Kilner
145 Kč / set 119,83 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Mušelínová látka, čtverec ze 100 % bavlny na pasírování, luhování a sušení bylinek od špičkové anglické značky KILNER.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mušelínová látka ve tvaru čtverce vyrobena ze 100 % bavlněné tkaniny s ultra jemnou síťovinou, která je měkká, odolná a lze ji prát v pračce. Má rozměr 50x50 cm s obšitým lemovaným okrajem proti třepení. Udržitelný, aby se mohl používat znovu a znovu. 

Využití najde při filtraci k výrobě džusů, šípkové marmelády, při lisování, k výrobě tvarohu nebo sýrů, sušení hub či bylinek a vaření v páře.

Kilner to je rozmanitá produktová značka, která poskytuje jednoduchá řešení pro konzervaci, přípravu jídla, skladování a konzumaci na cestách s použitím vysoce kvalitních materiálů.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příprava potravin
Cena: Levné do 300 Kč
Materiál: 100% bavlna
Výrobce: Kilner
Rozměr: 50x50 cm
Údržba: lze prát v pračce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

První sklenice na konzervaci potraviny spatřily světlo světa již v roce 1842 v Anglii, ve sklárně v Thornhill Lees v Dewsbury. Jejich vynálezcem byl John Kilner.

I když vzniklo a vzniká spousta kopií, které oblíbenost zavařování přinesla, jsou stále zavařovací sklenice Kilner snadno rozpoznatelným originálem s úžasným a jedinečným kouzlem a také technickými výhodami, které přesvědčí každého, kdo to se zavařováním myslí vážně.

"Kilnerky" jsou vyráběny na automatických linkách, aby byla zaručena stejná síla materiálu po celém povrchu a bez vzduchových bublin. Uzavírací spony Kilner jsou z nerezavějící oceli. To je důvodem, proč se používáním nevytahují a zaručují dokonalou těsnost. Celý mechanismus je vymyšlen precizně tak, aby byla zachována vzduchotěsnost nádoby, ale zároveň nebyl na hrdlo vyvíjen tlak, který by mohl vést k jeho poškození.

Kilner se domácí konzervaci potravin věnuje už téměř 200 let, proto má dokonalý přehled o všem, co s ní souvisí. Jeho sortiment proto tvoří nejen tradiční zavařovací sklenice, láhve pro uchovávání doma připravených šťáv, likérů, vín i destilátů, ale zahrnuje i širokou nabídku doplňků a příslušenství. Jsou to například etikety v mnoha designech, zavařovací teploměry, trychtýře i nálevky. Velkým důkazem kvality a odolnosti těchto zavařovacích sklenic je to, že Kilner standardně nabízí i náhradní těsnění. Pravá "Kilnerka" totiž slouží roky.