AEROLATTE šlehač mléka černý

Kód: 100457
Neohodnoceno
Značka: Cilio
789 Kč 652,07 Kč bez DPH
Prodej ukončen z důvodu zrušení výrobcem

Šlehač mléka se stojánkem v černém provedení, výška 21 cm od německé značky Cilio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se šlehačem mléka Aerolatte v černé barvě od německé firmy Cilio můžete rychle a snadno vytvořit pěnu pro své oblíbené nápoje, jako jsou capuccino, latté macchiato nebo horkou čokoládu. Šlehač pracuje s mlékem bez ohledu na jeho obsah tuku.

Můžete ho použít nejen jako šlehač horkého mléka, ale také z něj vyšlehat ze studeného mléka milkshake a frappé a dobře poslouží i v baru na míchané nápoje. Snadno se používá a také snadno se čistí. Napusťte teplou vodu a spirálu ponořte do ní, nechte chvíli prošlehat. Tím se vyčistí. Nechte uschnout a poté uložte do stojánku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šlehač mléka
Barva: černá
Rozměry: výška 21 cm
Provoz: na 2 alkalické baterie AA
Výrobce: Cilio

Šlehač mléčné pěny AEROLATTE od Cilio

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od založení společnosti v Solingenu v roce 1993 klade CILIO velký důraz na kombinaci ušlechtilých materiálů, tvarového designu, vynikajícího řemesla a průmyslového zpracování s perfektní užitnou hodnotou. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen dobře prostřený stůl. Neustálý další vývoj kolekcí produktů, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka CILIO úspěšně na trhu ve velmi krátké době zavedla a drží si neustále svou vysokou kvalitu dodnes.