2.7.2020-3.7.2020 Inventura. Naskladněné zboží expedujeme i v těchto dnech.

Pasta talíř 27,7 cm - EXCELLENCY

Kód: EXL1927
Tip
1 hodnocení
Značka: G. Benedikt
172 Kč 142,15 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Porcelánový talíř na těstoviny, průměr 27,7 cm z kolekce porcelánu EXCELENCY od české značky G. Benedikt.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbený pasta talíř neboli talíř na těstoviny o průměru 27,7 cm v bílé barvě z kolekce porcelánu EXCELENCY. Pasta talíř je vhodný a oblíbený pro servírování různých salátů například salátu Caesar. Tento vysoce kvalitní porcelán s dobrou pevností a dlouhou životností je vhodný pro intenzivní používání. Vyznačuje se mimořádně vysokou tvrdostí glazury s dobrou odolností proti poškrábání.

Kolekce porcelánu EXCELENCY je čistě bílá, nadčasová klasika s pěkně vyváženými proporcemi a jediným grafickým vzorem jako unikátní ozdobou. Rafinovaná a elegantní kolekce s formálním výrazem. Nádobí Excelence se vyrábí v České republice v moderních výrobních závodech G. Benedikta. Izostatické lisování použité během výrobního procesu má za následek velmi stabilní vysokou úroveň konečného produktu. Při extrémně vysokých teplotách dochází k dosažení pevnosti a trvanlivosti, čímž je tento sortiment porcelánu vhodný pro intenzivní použití v hotelích, restauracích a stravovacích zařízeních.

Ostatní výrobky z této kolekce EXCELENCY naleznete uceleně zde.. .

Doplňkové parametry

Kategorie: Talíř polévkový (20-23 cm)
Barva: bílá s motivem Lva afrického
Materiál: porcelán
Průměr: 27,7 cm
Výška: 5 cm
Hmotnost: 730 g
Použití v myčce nádobí: ano
Použití v mikrovlnné troubě: ano
Výrobce: G. Benedikt

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Karlovarská firma G. Benedikt patří mezi naše nejznámější porcelánky. Byla založena v roce 1882 ve Dvorech roku 1882 bratry Benediktovými. Odtud také pochází původní název Gebrüder Benedikt a nezaměnitelné logo, který zůstalo a zůstává po celá léta až dodnes stejné.

Začátky bratrů Benediktů nebyly vůbec lehké, ale díky tvrdé práci a důrazu na kvalitní zpracování se vyplatily. Nejsou to jen originální tvary a nadčasové dekory, které si získaly důvěru zákazníků po celém světě. Porcelán značky G.Benedikt vyniká mimořádnou mechanickou odolností, čehož důkazem je jeho obliba u předních českých i cizích hotelů a restaurací.

Karlovarská firma nabízí i dnes osvědčené a stále oblíbené řady jako Princip či Praha, vedle toho ale neustále vyvíjí také řady nové. Při jejich výrobě spolupracuje s předními designéry, např. s Maximem Velčovským, který navrhl moderní hravou řadu jménem Maxim.