Omáčník 22 cm Forte

Kód: 66565-221
Neohodnoceno
ZdarmaZdarma
Omáčník 22 cm Forte - Zwilling J.A. Henckels - 66565-221
3 219 Kč 2 660,33 Kč bez DPH
2-4 týdny
Titanový rendlík se skleněnou poklicí Forte o průměru 22 cm od německé značky Zwilling J.A. Henckels je ideálním pomocníkem pro vaření a smažení s malým množstvím tuku nebo bez něj díky svému vysoce odolnému a nepřilnavému povrchu. Vyrobeno z hliníkové slitiny tvrzené titanem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Titanový rendlík se skleněnou poklicí o průměru 22 cm od německé značky Zwilling J.A. Henckels je vhodný pro každodenní využití nadšenci i profesionály. Díky novému nepřilnavému povrchu Ti-X s titanovou vrstvou bez PFOA se na něm při vaření nebo smažení nic nepřichytí. Omáčník je díky tomuto povrchu také odolnější proti nárazům a poškrábání. Je ideální pro zdravé a energeticky úsporné vaření a smažení bez tuku a nebo s jeho minimálním množstvím. Rychle a rovnoměrně vede teplo až do okrajů. Dvojité ocelovo-hliníkové dno je kompatibilní se všemi druhy plotýnek včetně indukce. Poklice z tvrzeného skla s nerezovým úchytem a okrajem usnadňuje kontrolu během vaření. Rendlíky jsou vyráběny o průměrech 16, 18 a 22 cm.

V roce 1731 Peter Henckels zaregistroval nyní světově proslulou ZWILLING jako ochrannou známku se společností Cutler's Guild of Solingen. O čtyřicet let později se narodil Johann Abraham Henckels a podle jeho jména je společnost známá dodnes. A tak začal mimořádný úspěch s původem v Solingenu a s kapitolami napsanými po celém světě do dnes. Vyrábí bezkonkurenční nože a nůžky, nádobí, příbory, manikúry a různé kuchyňské doplňky. U všeho, co vyrobí, klade důraz na kvalitu zpracování za použití špičkových materiálů. O své zákazníky se stará Zwilling stále, a proto když potřebujete svůj nůž nechat nabrousit, zajistí to Zwilling přímo ve své továrně!

Doplňkové parametry

Kategorie: Titanové nádobí
Barva: černá
Materiál: titanem tvrzená hliníková slitina
Materiál rukojeti: nerezová ocel
Materiál poklice: tvrzené sklo, nerezová ocel
Průměr: 22 cm
Použití v troubě: ANO do 260 °C
Použití v myčce nádobí: ano, pro delší žívotnost doporučeno ruční mytí
Výrobce: Zwilling J.A. Henckels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: