BUBBLES Žehlící prkno 124x38 cm potah PerfectFlow - pevná odkládací plocha pro žehličky- šedý rám 22 mm

Kód: 101205
Neohodnoceno
Značka: Brabantia
ZDARMAZDARMA
Žehlicí prkno Bubbles, šedý rám 124 x 38 cm OP
3 450 Kč / set 2 851,24 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele/termín odeslání 5-8 dnů
Možnosti doručení

BUBBLES Žehlící prkno o rozměrech 124x38 cm má pevnou odkládací plochu pro žehličky, šedý rám o průměru 22 mm od holandské značky Brabantia a je určeno pro pohodlné a pravidelné žehlení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žehlící prkno BUBBLES o rozměrech 124x38 cm má pevnou odkládací plochu pro žehličky a jedinečný potah PerfectFlowje určeno pro pohodlné a pravidelné žehlení a je vhodné pro všechny běžné a parní žehličky.

Potah žehlícího prkna PerfectFlow je jedinečným potahem nové generace. Byl vyroben speciálně pro napařovací žehličky a parní generátory. Při používání běžných žehlících prken může docházet ke kondenzaci vlhkosti, to vede k nechtěnému úniku vody na žehlící prkno nebo oblečení. PerfectFlow je důmyslný třívrstvý potah, který odráží páru a absorbuje všechnu kondenzaci, čímž umožňuje rychlejší žehlení bez kapek vody.

Je nastavitelné pro pravostranné nebo levostranné použití. Díky spínači si můžete také nastavit výšku žehlícího prkna podle potřeby.

Pracovní plocha žehlícího prkna je  124 x 38 cm a  je upevněna na stabilním profilovém rámu o průměru 22 mm, který je vyroben z lakované oceli. Stabilitu zajišťuje pevná konstrukce se čtyřmi nožičkami. Ocelová odkládací plocha je vhodná všechny běžné žehličky, ale i pro parní žehličky. Žehlička max. 150 mm.

Prkno má dětskou pojistku proti nechtěnému složení. Protiskluzové ochranné kryty na nohách žehlícího prkna brání posunu po podlaze a současně ji chrání před poškrábáním. Prkno je výškově nastavitelné na 7 poloh - od 69 cm do 96 cm. Pracovní plocha má potah ze 100% bavlny s motivem BUBBLES a na spodní straně má vrstvu elastické pěny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehlící prkna B - 124 x 38 cm
Barva rámu žehlícího prkna: šedá
Dekor žehlícího prkna: BUBBLES
Průměr rámu žehlícího prkna: ocelová trubka o průměru 22 mm
Rozměry žehlícího prkna: B 124x38 cm
Rozměry složeného žehlícího prkna: šířka 48,5 cm, hloubka 7 cm, výška 159 cm
Materiál: lakovaná ocel, tkanina
Hmotnost: 7,975 kg
Prodloužená záruka: 10 roků
Výrobce: Brabantia

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: