ALUMINIUM CLASSICO Kávovar espressa na 9 šálků - 450 ml na indukci

Kód: 321289
5 hodnocení
Značka: Cilio
1 331 Kč / ks 1 100 Kč bez DPH
Skladem u výrobce/termín odeslání 1-3 týdny
Možnosti doručení

Vařič pressa ALLUMINIUM CLASSICO na 9 šálků - 450 ml od špičkové německé značky Cilio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Espresso kávovar ALLUMINIUM CLASSICO na 9 šálků z hliníku s magnetickým dnem, proto je vhodný pro všechny varné desky včetně indukce.

Nejlepší káva je z hliníkových kávovarů, protože kávová patina se nejlépe vytváří právě na hliníku a tím je káva lahodnější.


Použití: Spodní nádobu naplňte vodou až po rysku a vložte filtr. Do filtru dejte mletou kávu a jen lehce urovnejte (nestlačovat). Připevněte horní část kávovaru a dejte na vařič. Na plynovém vařiči nesmí plameny přesahovat dolní část kávovaru. Káva se přetlačí do vrchní nádoby. Nalijete do šálku a káva je hotová. Aby káva chutnala nejlépe, doporučuje se podávat ji v předehřátém šálku.
1 Italský šálek představuje cca 50 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary na espresso
Výrobce: Cilio
Materiál: hliník
Objem: 450 ml
Rozměry: průměr 9 cm, výška 23 cm
Vhodný: pro všechny typy varných desek, včetně indukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od založení společnosti v Solingenu v roce 1993 klade CILIO velký důraz na kombinaci ušlechtilých materiálů, tvarového designu, vynikajícího řemesla a průmyslového zpracování s perfektní užitnou hodnotou. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen dobře prostřený stůl. Neustálý další vývoj kolekcí produktů, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka CILIO úspěšně na trhu ve velmi krátké době zavedla a drží si neustále svou vysokou kvalitu dodnes.