Vážení zákazníci, náš internetový obchod nadále funguje. Nově zboží odesíláme PPL a Zásilkovnou na vaši adresu pouze při platbě předem na bankovní účet, aby se urychlilo doručování zboží. Děkujeme za pochopení.

Nové jídelní soupravy od by inspire.

Úplně nově jsme zařadili do nabídky skvělé jídelní soupravy z úžasných kolekcí porcelánu české špičkové značky by inspire. Můžete vybírat z jídelních souprav, které mají 12 ks, což znamená že se skládají z 4 ks dezertních talířů, 4 ks polévkových talířů a 4 ks mělkých jídelních talířů. Další možností jsou jídelní soupravy, které mají 18 ks - 6x dezertní talíř, 6x polévkový talíř a 6x jídelní talíř. Sady nádobí mají úžasný design, kvalitní porcelán, který se jen tak nepoškrábe a vynikající cenu. Naleznete je uceleně zde

V současné době pracujeme také na doplnění dalších prvků, které patří k těmto soupravám daných kolekcí a to, šálek s podšálkem 150 ml, hrnek 350 ml, miska 14,5 cm, polévkové mísy, talíř dezertní, talíř polévkový, talíř jídelní, cukřenka, mléčenka, váza a konvice na čaj nebo konvice na kávu. Sledujte novinky a také vás budeme informovat.