Nové prkénka na krájení od Zassenhaus

Zassenhaus-nová prkénka

Dnes jsme pro vás také rozšířili oblíbený, ale i často opomíjený sortiment prkének. Tentokrát jsme se zaměřili na materiál a můžete si vybrat dřevěná prkénka na servírování a krájení ze dřeva nebo termoplastického polyuretanu.

Rádi bychom vás upozornili na servírovací prkénka z javoru a ořechu, akátu, manga, olivy. Můžete si také vybrat s rukojetí nebo bez. Nepřehlédněte prosím také servírovací prkénka s drážkou.

Zajímavou novinkou jsou krájecí prkénka TPU v různých barvách a velikostech. Jsou vyrobeny prvotřídního plastu - termoplastického polyuretanu. Jsou odolné proti proříznutí a šetrný k nožům - ideální, pokud krájíte ingredience na salát nebo do pánve wok. Prkénka jsou také flexibilní, můžete ohýbat okraje a přesouvat zeleninu kam je potřeba, do pánve nebo misky. Poté se desky rychle vrátí do původního tvaru. Moderní kuchyňské pomůcky neabsorbují žádnou chuť ani vůni, mohou být vloženy do myčky nádobí a mohou být sterilizovány ve vroucí vodě během 30 sekund. Odolné krájecí desky tolerují teplo až do 150 ° C.