2.7.2020-3.7.2020 Inventura. Naskladněné zboží expedujeme i v těchto dnech.

CHAUMONT Mlýnek na pepř

Kód: 940211
2 hodnocení
Značka: Peugeot
od 789 Kč od 652,07 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Mlýnky na pepř a sůl CHAUMONT ve dvou velikostech v provedení průhledný akryl od francouzského výrobce Peugeot. Dodávají se naplněné. Mají obousměrný mlecí mechanismus s nastavitelnou hrubostí mletí.

Detailní informace

16 cm
2-4 dny | 940216
860 Kč
710,74 Kč bez DPH
11 cm
2-4 týdny | 940211
789 Kč
652,07 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

CHAUMONT mlýnek na pepř ve dvou výškových provedeních vyrobený z transparentního akrylu od francouzského výrobce Peugeot. Díky zabroušeným hranám mlýnek vypadá velmi elegantně a tím vynikne na každém stolu. Mlýnek má obousměrný mlecí mechanismus s nastavením hrubosti mletí. Mechanismus se skládá ze dvouřadé ozubené spirály, která skvěle vede a drží jednotlivá zrnka pepře. Mlecí mechanismus byl vyvinut speciálně pro mletí pepře. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus. Hrubost mletí lze u tradičních mlýnků Peugeot nastavit utažením korunky.

CHAUMONT mlýnek nabízíme ve dvou velikostech:
Varianta 1: výška 11 cm
Varianta 2: výška 16 cm

Mlýnky na sůl CHAUMONT můžete zakoupit zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Vaření a pečení
Materiál: ušlechtilá nerezová ocel, akryl
Varianta 1: výška 11 cm
Varianta 2: výška 16 cm
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.