PARIS Mlýnek na pepř 30 cm čokoládový

Kód: 23522
Neohodnoceno
Značka: Peugeot
1 630 Kč 1 347,11 Kč bez DPH
Skladem

Mlýnek na pepř PARIS výšky 30 cm krásné čokoládové barvy od francouzského výrobce Peugeot. Dodává se naplněný. Má obousměrný mlecí mechanismus uSelect s nastavitelnou hrubostí mletí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PARIS Mlýnek na pepř 30 cm z bukového dřeva krásné čokoládové barvy od francouzského výrobce Peugeot. PARIS mlýnky jsou mezi všemi ostatními nezaměnitelné a jsou zásadním modelem v kolekci mlýnků Peugeot.

Můžete si vybrat různé velikosti a barvy, pro každou příležitost si vyberete tu správou velikost a podle vašeho interiéru tu správnou barvu.

Mlýnek má obousměrný mlecí mechanismus uSelect s volbou 6 stupňů nastavení hrubosti mletí. Mlecí mechanismus byl vyvinut speciálně pro mletí pepře. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Doporučujeme používat sušená zrnka pepře o průměru 6 mm a méně, a to pepř bílý, černý nebo zelený. Směsi barevných pepřů by neměly obsahovat více než 15% červeného (růžového) pepře. Lze použit i k mletí sušeného koriandru. 

Plnění: Odšroubujte matici a sejměte horní část mlýnku. Naplňte zásobník pepřem a horní část mlýnku našroubujte zpět.

Použití: Otočením spodní části mlýnku nastavíte hrubost mletí. Otočte kolečkem mlecího mechanismu vpravo pro jemnější mletí, vlevo pro hrubší mletí. Neotáčejte na nastaveni "STOP". K zajištění optimálního použití systému uSelect matici (korunku) na horní části mlýnku neutahujte na doraz. Pokud se systém zablokuje nebo je obtížné otočit hlavou mlýnku, nastavte kolečko mlecího mechanismu do pozice 6 (nejhrubší mletí) a uvolněte matici.

Důležité: Nepoužívejte mlýnek na sůl k mletí pepře ani jiných druhů koření, a naopak nepoužívejte mlýnek na pepř k mletí soli ani jiných druhů koření. Nepoužívejte mlýnky k mletí vlhké mořské soli anebo jiných druhů soli (Guérande, Ré, Malton, růžové soli atp.) ani růžového nebo "Fagara pepře". Chraňte mlýnky před vlhkým a mokrým prostředím. Nemyjte v myčce nádobí.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

PARIS mlýnek  na pepř čokoládový nabízíme v několika velikostech:
Varianta 1: výška 12 cm 
Varianta 2: výška 18 cm
Varianta 3: výška 22 cm
Varianta 4: výška 27 cm
Varianta 5: výška 30 cm
Varianta 6: výška 40 cm

Mlýnky na sůl PARIS čokoládový můžete zakoupit zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné mlýnky na pepř a sůl
Barva: čokoládová
Mlecí mechanismus: uSelect
Výška: 30 cm
Materiál: bukové dřevo, ušlechtilá nerezová ocel
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.