ALADINOKávovar na espresso na 4 šálky - 200 ml na indukci

Kód: 232646
2 hodnocení
Značka: Cilio
2 879 Kč / ks 2 379,34 Kč bez DPH
Prodej ukončen
Možnosti doručení

Vařič pressa ALADINO  na 4 šálky - 200 ml od špičkové německé značky Cilio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Espresso kávovar ALADINO tvoří podstavec z leštěné nerezové oceli a konvička ve tvaru aladinovy lampy v krásné bílé barvě. Má ploché dno a je vhodný pro všechny varné desky včetně indukce.

Použití: Spodní nádobu naplňte vodou až po rysku a vložte filtr. Do filtru dejte mletou kávu a jen lehce urovnejte (nestlačovat). Připevněte horní část kávovaru a dejte na vařič. Na plynovém vařiči nesmí plameny přesahovat dolní část kávovaru. Káva se přetlačí do vrchní nádoby. Nalijete do šálku a káva je hotová. Aby káva chutnala nejlépe, doporučuje se podávat ji v předehřátém šálku.
1 Italský šálek představuje cca 50 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary na espresso
Výrobce: Cilio
Materiál: leštěná nerezová ocel, porcelán
Rozměry: průměr 10 cm, výška 19 cm
Objem: 200 ml
Vhodný: na všechny typy varných desek včetně indukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od založení společnosti v Solingenu v roce 1993 klade CILIO velký důraz na kombinaci ušlechtilých materiálů, tvarového designu, vynikajícího řemesla a průmyslového zpracování s perfektní užitnou hodnotou. Tato filozofie prochází všemi oblastmi a tématy, která dnes zahrnují mnohem víc než jen dobře prostřený stůl. Neustálý další vývoj kolekcí produktů, stejně jako integrace úspěšných řad a inovací určujících trendy přispěly k tomu, že se značka CILIO úspěšně na trhu ve velmi krátké době zavedla a drží si neustále svou vysokou kvalitu dodnes.