Máme pro vás nové nákupní prostředí, těšíme se na vaši návštěvu

Sharp Plus brousek DUO

Kód: 32604-000
Novinka
Neohodnoceno
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
2-4 dny
Dvoustupňový brousek Zwilling Sharp Plus DUO od německé značky Zwilling J.A. Henckels. Dvoufázové broušení nožů. První kotouč nůž předbrousí a odstraní mírné poškození, druhý keramický kotouč nůž dokonale naostří. Ergonomicky tvarovaná rukojeť a protiskluzová základna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

I ten nejlepší nůž ztratí časem, nebo i intenzivním používáním svoji původní ostrost. Kvalitní nůž potřebuje také kvalitní péči, a proto Zwilling přichází se svým dvoustupňovým brouskem Sharp Plus s protiskluzovou základnou. Inovovaný brousek má dva oddělené ostřící moduly, které snadno a efektivně obnoví ostří vašich nožů. První modul obsahuje speciální diamantové kotouče a slouží k odstranění drobných poškození čepele a hrubému ostření (předostření), druhý modul obsahuje keramické kotouče a slouží k jemnému ostření a vyhlazení čepele

V roce 1731 Peter Henckels zaregistroval nyní světově proslulou ZWILLING jako ochrannou známku se společností Cutler's Guild of Solingen. O čtyřicet let později se narodil Johann Abraham Henckels a podle jeho jména je společnost známá dodnes. A tak začal mimořádný úspěch s původem v Solingenu a s kapitolami napsanými po celém světě do dnes. Vyrábí bezkonkurenční nože a nůžky, nádobí, příbory, manikúry a různé kuchyňské doplňky. U všeho, co vyrobí, klade důraz na kvalitu zpracování za použití špičkových materiálů. O své zákazníky se stará Zwilling stále, a proto když potřebujete svůj nůž nechat nabrousit, zajistí to Zwilling přímo ve své továrně!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ocílky
Materiál: ABS plastová konstrukce
Výška: 6 cm
Délka: 21 cm
Šířka: 3,5 cm
Diamatnový brusný kotouč: pro hrubé předostření
Kermaický brusný kotouč: pro dokonalou ostrost
Výrobce: Zwilling J.A. Henckels

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: