Nerezový trychtýř se sítkem 11,5x13 cm

Kód: 0025.411
Akce
2 hodnocení
Značka: Kilner
349 Kč –14 %
0025.411 Trychtýř se sítkem 11,5x13cm od Kilner.
349 Kč –14 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nálevka se sítkem z nerezové oceli o rozměru 11,5x13 cm od špičkové anglické značky KILNER.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trychtýř je vyroben z vysoce kvalitní nerezové oceli s leštěným povrchem o rozměru 11,5x13 cm. Odnímatelné pasírovací sítko umožňuje filtrovat různé potraviny a tekutiny, jako jsou semena ovoce, jemná zrna a domácí šťávy. Přelévání tekutin a olejů do lahví s úzkým hrdlem je bezpečné a snadné díky prodloužené stopce a ergonomicky navržené rukojeť. Po použití lze mýt v myčce nádobí.

Kilner to je rozmanitá produktová značka, která poskytuje jednoduchá řešení pro konzervaci, přípravu jídla, skladování a konzumaci na cestách s použitím vysoce kvalitních materiálů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trychtýře na marmeládu
Cena: Levné do 300 Kč
Materiál: nerezová ocel
Výrobce: Kilner
Rozměr: 11,5x13 cm
Použití v myčce nádobí: ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

První sklenice na konzervaci potraviny spatřily světlo světa již v roce 1842 v Anglii, ve sklárně v Thornhill Lees v Dewsbury. Jejich vynálezcem byl John Kilner.

I když vzniklo a vzniká spousta kopií, které oblíbenost zavařování přinesla, jsou stále zavařovací sklenice Kilner snadno rozpoznatelným originálem s úžasným a jedinečným kouzlem a také technickými výhodami, které přesvědčí každého, kdo to se zavařováním myslí vážně.

"Kilnerky" jsou vyráběny na automatických linkách, aby byla zaručena stejná síla materiálu po celém povrchu a bez vzduchových bublin. Uzavírací spony Kilner jsou z nerezavějící oceli. To je důvodem, proč se používáním nevytahují a zaručují dokonalou těsnost. Celý mechanismus je vymyšlen precizně tak, aby byla zachována vzduchotěsnost nádoby, ale zároveň nebyl na hrdlo vyvíjen tlak, který by mohl vést k jeho poškození.

Kilner se domácí konzervaci potravin věnuje už téměř 200 let, proto má dokonalý přehled o všem, co s ní souvisí. Jeho sortiment proto tvoří nejen tradiční zavařovací sklenice, láhve pro uchovávání doma připravených šťáv, likérů, vín i destilátů, ale zahrnuje i širokou nabídku doplňků a příslušenství. Jsou to například etikety v mnoha designech, zavařovací teploměry, trychtýře i nálevky. Velkým důkazem kvality a odolnosti těchto zavařovacích sklenic je to, že Kilner standardně nabízí i náhradní těsnění. Pravá "Kilnerka" totiž slouží roky.