PARIS ANTIQUE Mlýnek na sůl 18 cm přírodní

Kód: 30964
Akce
Neohodnoceno
Značka: Peugeot
1 299 Kč –30 %
30964 PARIS ANTIQUE Mlýnek na sůl 18 cm bukové dřevo patina od Peugeot
1 299 Kč –30 % 899 Kč / ks 899 Kč bez DPH
Skladem ihned k odeslání
Možnosti doručení

Mlýnek na sůl výšky 18 cm z kolekce ANTIQUE z patinovanovaného bukového dřeva od francouzského výrobce Peugeot. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PARIS ANTIQUE mlýnek na sůl výšky 18 cm z patinovaného bukového dřeva od francouzského výrobce Peugeot vás vrátí zpět v čase.

PARIS mlýnky jsou mezi všemi ostatními nezaměnitelné a jsou zásadním modelem v kolekci mlýnků Peugeot.

Můžete si vybrat různé velikosti a barvy, pro každou příležitost si vyberete tu správou velikost a podle vašeho interiéru tu správnou barvu.

Mlecí mechanismus na sůl byl vyvinut speciálně pro mletí hrubé a suché mořské soli. Ocel, ze které je mechanismus vyroben, je speciálně ošetřena patentovaným postupem proti korozi. Výsledkem je, že si mechanismus zachová svou ostrost a odolnost. Pro ideální chod a využití mlýnku jsou doporučeny zrnka hrubé soli o průměru do 4 mm. Používejte vždy hrubou sůl, a to buď suchou mořskou, nebo kamennou. 

Plnění: Odšroubujte šroubovací kuličku a sundejte horní část mlýnku. Naplňte zásobník suchými krystaly soli nebo pepře (dle typu mlýnku). Horní část mlýnku našroubujte zpět.

Nastavení hrubosti: Otočte kuličkou proti směru hodinových ručiček pro hrubší mletí, pro jemnější mletí otočte po směru hodinových ručiček. 

Důležité: Nepoužívejte mlýnek na sůl k mletí pepře ani jiných druhů koření, a naopak nepoužívejte mlýnek na pepř k mletí soli ani jiných druhů koření. Nepoužívejte mlýnky k mletí vlhké mořské soli anebo jiných druhů soli (Guérande, Ré, Malton, růžové soli atp.) ani růžového nebo "Fagara pepře". Chraňte mlýnky před vlhkým a mokrým prostředím. Nemyjte v myčce nádobí.

Mlýnky Peugeot nejsou jen zboží. Od roku 1810 jsou symbolem tradice francouzské vášně pro gastronomii a umění užívat života. Těla mlýnků a mlecí mechanismy jsou vyráběny výhradně ve vlastních provozech Peugeot ve Francii a ručně je kompletují pracovníci, kteří každému mlýnku dávají nedocenitelný dotyk lidské ruky, který mlýnky Peugeot odlišuje od čínských výrobků, které vznikají doslova bez zásahu lidského faktoru. Kontroloři pak ověří součinnost jednotlivých součástí mlýnku a jeho bezchybné fungování. Díky tomu Peugeot poskytuje celoživotní záruku na mlecí mechanismus.

PARIS mlýnek z kolekce ANTIQUE nabízíme ve dvou velikostech:
Varianta 1: výška 18 cm, patinované bukové dřevo
Varianta 2: výška 22 cm, patinované bukové dřevo

Mlýnky na pepř PARIS z kolekce ANTIQUE můžete zakoupit zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné mlýnky na pepř a sůl
Barva: přírodní
Mlecí mechanismus: manuální klasický
Výška: 18 cm
Barva: patina
Materiál: bukové dřevo, ušlechtilá nerezová ocel
Prodloužená záruka: 5 roků na tělo mlýnku
Záruka na mlecí mechanismus: doživotní
Výrobce: Peugeot

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_peugeot_corporate       znamená více než 200 let francouzské elegance a kvality.